Menu
Your Cart

animal_list_heading

dog sitting on grass

Milé, rozkošné šteniatko. Veľmi živé a aktívne. Predpokladaný stredný vzrast v dospelosti. Cca 15 kg +-
Prešovský Kraj
Malinké, rozkošné šteniatko. Má už 6 mesiacov, väčšia už veľmi nebude. V dospelosti okolo 8 kg.
Prešovský kraj
Nájsť domov tomuto krásavcovi vôbec nie je ľahké. Je totižto extrémne plachý. Za plotom vyzerá (aj sa správa) ako poriadne ostrý strážca. Vyšteká každého dosť presvedčivo. Ale vojdite k nemu a utečie sa schovať. Ľudí proste nemá rád. Dotyku sa vyhýba ako len môže. Vyberanie z výbehu niekedy vyzerá, ako keď cowboy chytá teliatko do lasa. Treba ho loviť, zahnať ho do kúta, alebo za ním vliezť do búdy. Akonáhle je pripnutý, vie čo nasleduje. Prechádzky má veľmi rád, pekne spolupracuje. Samozrejme si drží odstup, aký len mu vôdzka dovolí. Pri dotyku sa krčí, snaží sa odtiahnuť. Je u nás už dlho. A zo skúsenosti vieme, že ak sa to nepodarilo doteraz, tak v útulku už len ťažko urobí pokrok. Potrebuje intenzívny kontakt s ľuďmi, aby im začal dôverovať. V priebehu celého dňa, nie len tú chvíľu, ktorú mu my môžeme dať. V takýchto prípadoch sa nám veľmi osvedčila dočaska. Psík je nútený tráviť v blízkosti človeka viac času. Až sa postupne uvoľní a pochopí, že mu nič nehrozí. A že je to vlastne príjemné. Fungovalo to u iných snáď to bude aj u neho. Nájde sa niekto, kto to s tou dočaskou skúsi. Niekto trpezlivý láskavý. Ideálne do psej spoločnosti.
Prešovský kraj
Tuláčik, ktorý sa nechcel k ľuďom ani priblížiť. Musela byť použitá odchytová klietka. Netrvalo však dlho a je z neho iný pes. Rýchlo pochopil, že človek nie je hrozba ale kamarát. Teraz ľudský kontakt miluje. Teší sa z každej pozornosti a prechádzky. Je to veselý vrtichvost. S fenami vychádza, ale so psami nie tak celkom. Práve bol kastrovaný, to by malo pomôcť.
Prešovský kraj
Milý, zlatý, prítulný. Niekedy až príliš. Kontakt s ľuďmi miluje. Je to taká vtierka veselá. Chce sa hrať, maznať, škrabkať... Všetko naraz a všade. Je mladučký, hravý, energický. S ostatnými psíkmi vychádza skvele. Trávia dni psími hrami - okuskávanie, naháňanie sa, spoločné prevaľovačky... radosť pozerať.
Prešovský Kraj
Prešovský kraj
Ďalší tuláčik s neznámou minulosťou. Je skôr kľudnejšej povahy. Počas karantény, keď musel byť zavretý, bol veľmi smutný a vystrašený. Ležal tam schúlený, letargický. Proste kôpka nešťastia. Keď konečne mohol na prechádzku, zrazu to bol úplne iný psík. Veselo si poskakoval pri nohe. Vyslovene ožil, chvostík len tak lietal a až sa usmieval. Na vôdzke sa správa slušne, neťahá, neprotestuje. Je ľahko ovládateľný. Čím ďalej, tým viac sa teší ľudskej spoločnosti. Túli sa, mazná, oblizuje. Stal sa z neho veselý maznák milujúci pohladenie. S ostatnými psíkmi sa zatiaľ len zoznamuje, je trocha neistý a je radšej, ak si držia odstup. Nie je na nich agresívny, len ich od seba odháňa. To ba sa malo časom zlepšiť.
Prešovský kraj
Malinký, stále mladý psíček. K ľuďom je veľmi priateľský. S fenkami vychádza bez problémov, so psíkmi bol sem-tam malý spor. Po kastrácii sa to už len zlepšuje.
Prešovský kraj
Usmievavý psíček s jazykom po kolená. Priateľský k ľuďom aj ostatným psom. Veľmi kontaktný, miluje maznanie.
Prešovský kraj
Všetky 3 sestričky sú riadne šidlá. Rozkošné, energické. Milujú ľudí a ich pozornosť. Veľmi priateľské a prítulné. Šteniatka odobrané v spolupráci so Slobodou zvierat a prešovskou RVPS sú už pripravené na adopciu. Ich príbeh nie je nijako tragický. Hladom netrpeli, ubližované im nebolo. Majiteľ ich mal rád, ale.... Žili s ním v jednej miestnosti spolu s mamkou (malý polovlčiak) a otcom (sivé hrubosrsté čudo). Na počudovanie miestnosť aj dvor boli čisté, pri toľkých psoch. Pán sa dobre staral, ale uznajte, nemôže mať 11 psov, keď sám žije na pokraji biedy. Na podnet susedov sa táto situácia začala riešiť. No trocha neskoro. Keď sme šteniatka odoberali, suka už mala nový vrh. 8 ďalších drobcov. Ale už naposledy. Po ich odkojení bude kastrovaná, aby sa to neopakovalo. Všetky šteniatka sú priateľské, prítulné a hravé. Učia sa chodiť na vodítku a spoznávajú svet.
Prešovský Kraj
Strieborní bratia sú pokojnejší, než ostatní súrodenci. Ale rovnako prítulní a mazliví. Šteniatka odobrané v spolupráci so Slobodou zvierat a prešovskou RVPS sú už pripravené na adopciu. Ich príbeh nie je nijako tragický. Hladom netrpeli, ubližované im nebolo. Majiteľ ich mal rád, ale.... Žili s ním v jednej miestnosti spolu s mamkou (malý polovlčiak) a otcom (sivé hrubosrsté čudo). Na počudovanie miestnosť aj dvor boli čisté, pri toľkých psoch. Pán sa dobre staral, ale uznajte, nemôže mať 11 psov, keď sám žije na pokraji biedy. Na podnet susedov sa táto situácia začala riešiť. No trocha neskoro. Keď sme šteniatka odoberali, suka už mala nový vrh. 8 ďalších drobcov. Ale už naposledy. Po ich odkojení bude kastrovaná, aby sa to neopakovalo. Všetky šteniatka sú priateľské, prítulné a hravé. Učia sa chodiť na vodítku a spoznávajú svet.
Prešovský Kraj
Najväčší a najrozumnejší zo súrodencov. Trocha kľudnejší, než ostatné divočiny. Veľmi rozumný. Rýchlo sa učí. Behom pár minút pochopil, ako ukážkovo chodiť na vôdzke. Neskutočne prítulný. Šteniatka odobrané v spolupráci so Slobodou zvierat a prešovskou RVPS sú už pripravené na adopciu. Ich príbeh nie je nijako tragický. Hladom netrpeli, ubližované im nebolo. Majiteľ ich mal rád, ale.... Žili s ním v jednej miestnosti spolu s mamkou (malý polovlčiak) a otcom (sivé hrubosrsté čudo). Na počudovanie miestnosť aj dvor boli čisté, pri toľkých psoch. Pán sa dobre staral, ale uznajte, nemôže mať 11 psov, keď sám žije na pokraji biedy. Na podnet susedov sa táto situácia začala riešiť. No trocha neskoro. Keď sme šteniatka odoberali, suka už mala nový vrh. 8 ďalších drobcov. Ale už naposledy. Po ich odkojení bude kastrovaná, aby sa to neopakovalo. Všetky šteniatka sú priateľské, prítulné a hravé. Učia sa chodiť na vodítku a spoznávajú svet.
Prešovský Kraj
Showing 1 to 12 of 56 (5 Pages)