Menu
Your Cart

animal_list_heading

dog sitting on grass

Poslušná pohoďáčka. Kľudnučká priateľská fenka. Má už pár rôčkov, takže žiadne bláznivé šteniatko. Je rozvážna, rozumná a učenlivá. Nebude problém ju naučiť novým veciam. Vôzdku zvládla veľmi rýchlo. Na prechádzke je pokojná a poslušná. S ostatnými psíkmi vychádza dobre. Viac menej ich ignoruje. Zatiaľ neprejavila záujem o hru s nimi. Hľadáme láskavý domov, kde bude právoplatným členom rodiny. Ideálne domček so záhradkou a prístupom dnu. Vzhľadom na kľudnú povahu by byt nemal byť problémom. Potrebuje dostatok pohybu, no nebude až tak náročná. Bude z nej verná a vďačná spoločníčka. Čipovaná, očkovaná, odčervená, ošetrená voči vonkajším parazitom a kastrovaná. Priblíženie na trase Humenné - Brno - Praha zabezpečíme.
Prešovský Kraj
Vtierka obecná. Mladučká fenka, ktorá veeeeeľmi miluje ľudí. Nedá a nedá pokoj. Najspokojnejšia je, keď sa môže pritúliť a nechať sa škrabkať. S ňou už nikdy nebudete sedieť sami. Vopchá sa pod pazuchu, vylezie do lona a.... ľúb ma. Je to aktívne zlatíčko. Veselá a hravá. Hľadáme láskavý domov, kde bude právoplatným členom rodiny. Ideálne domček so záhradkou a prístupom dnu. S ostatnými psíkmi vychádza bez problémov. Čipovaná, očkovaná, odčervená, ošetrená voči vonkajším parazitom a kastrovaná. Priblíženie na trase Humenné - Brno - Praha zabezpečíme.
Prešovský Kraj
Prešovský Kraj
Prešovský Kraj
Malinké psíča na prahu dospelosti. Zvedavý, troška bojazlivý, ale veľmi prítulný. Jemný maznáčik, ktorý sa ešte len učí krásam života. S ostatnými psíkmi vychádza bez problémov. Nekonfliktné zlatíčko. Hľadáme pre neho láskavý domov, kde bude právoplatným členom rodiny. Trpezlivých majiteľov, ktorí ho naučia, čo je to skutočná láska. Priblíženie na trase Humenné - Brno - Praha zabezpečíme.
Prešovský kraj
Usmievavá raketka. Mladučký psíček plný energie. Keď dostane možnosť, lieta okolo ako strela. Veľmi sa teší ľudskej spoločnosti. Je veselý, priateľský a prítulný. Má lásky na rozdávanie. S ostatnými psíkmi vychádza veľmi dobre. Hľadáme láskavý domov, kde bude právoplatným členom rodiny. Ideálne záhradku s prístupom dnu. Energický psík potrebuje aktívnych majiteľov, pravidelné prechádky, hry a veľa lásky. Priblíženie na trase Humenné - Brno - Praha zabezpečíme.
Prešovský kraj
Veselý, priateľský mladík. Život sa mu ešte len začína. Teraz spoznáva lásku ľudí a nesmierne si to užíva. Je hravý, plný energie. Aktívny a zvedavý. Miluje prechádzky, rýchlo si zvykol na vôdzku. Už sa nevie dočkať nového domova, kde ho naučia radostiam života. Energický mladý psík potrebuje aktívnych majiteľov, pravidelné prechádzky, hry a veľa lásky.
Prešovský kraj
Bingovi jsou 3 roky, je to kříženec a váží cca 13kg. Je střední velikosti. Na své jméno slyší. Umí základní povely ale bez vodítka ho nepouštíme protože ze začátku utíkal. K dětem je hodný, je zvyklý, že se mu sahá na ocas uši a vše možné. Nikdy nekousnul, jen v rámci hry hravě stiskává ale nekouše opravdu. Miluje svůj bílý pelíšek který bere spíš jako hračku a kouše ho. Často s ním usne v puse ?. Bydlí v bytě v paneláku a je schopný cestovat mhd, vlakem a být i v restauraci či kavárně. Ostatní psi má rád, ale některé mu nesednou hned na první dobrou. Myslím, že by si zvykl na žití s druhým pejskem když by si už ze začátku sedli ale je možné, že by trochu žárlil. Rád se mazlí a zároveň to i potřebuje. Aktuálně spí v posteli, rád si zaleze pod peřinu, ale vždy když je hlídaný kamarády nebo rodinou tak spí v boudě a nemá s tím problém.
Středočeský kraj
Nájsť domov tomuto krásavcovi vôbec nie je ľahké. Je totižto extrémne plachý. Za plotom vyzerá (aj sa správa) ako poriadne ostrý strážca. Vyšteká každého dosť presvedčivo. Ale vojdite k nemu a utečie sa schovať. Ľudí proste nemá rád. Dotyku sa vyhýba ako len môže. Vyberanie z výbehu niekedy vyzerá, ako keď cowboy chytá teliatko do lasa. Treba ho loviť, zahnať ho do kúta, alebo za ním vliezť do búdy. Akonáhle je pripnutý, vie čo nasleduje. Prechádzky má veľmi rád, pekne spolupracuje. Samozrejme si drží odstup, aký len mu vôdzka dovolí. Pri dotyku sa krčí, snaží sa odtiahnuť. Je u nás už dlho. A zo skúsenosti vieme, že ak sa to nepodarilo doteraz, tak v útulku už len ťažko urobí pokrok. Potrebuje intenzívny kontakt s ľuďmi, aby im začal dôverovať. V priebehu celého dňa, nie len tú chvíľu, ktorú mu my môžeme dať. V takýchto prípadoch sa nám veľmi osvedčila dočaska. Psík je nútený tráviť v blízkosti človeka viac času. Až sa postupne uvoľní a pochopí, že mu nič nehrozí. A že je to vlastne príjemné. Fungovalo to u iných snáď to bude aj u neho. Nájde sa niekto, kto to s tou dočaskou skúsi. Niekto trpezlivý láskavý. Ideálne do psej spoločnosti.
Prešovský kraj
Milý, zlatý, prítulný. Niekedy až príliš. Kontakt s ľuďmi miluje. Je to taká vtierka veselá. Chce sa hrať, maznať, škrabkať... Všetko naraz a všade. Je mladučký, hravý, energický. S ostatnými psíkmi vychádza skvele. Trávia dni psími hrami - okuskávanie, naháňanie sa, spoločné prevaľovačky... radosť pozerať.
Prešovský Kraj
Ďalší tuláčik s neznámou minulosťou. Je skôr kľudnejšej povahy. Počas karantény, keď musel byť zavretý, bol veľmi smutný a vystrašený. Ležal tam schúlený, letargický. Proste kôpka nešťastia. Keď konečne mohol na prechádzku, zrazu to bol úplne iný psík. Veselo si poskakoval pri nohe. Vyslovene ožil, chvostík len tak lietal a až sa usmieval. Na vôdzke sa správa slušne, neťahá, neprotestuje. Je ľahko ovládateľný. Čím ďalej, tým viac sa teší ľudskej spoločnosti. Túli sa, mazná, oblizuje. Stal sa z neho veselý maznák milujúci pohladenie. S ostatnými psíkmi sa zatiaľ len zoznamuje, je trocha neistý a je radšej, ak si držia odstup. Nie je na nich agresívny, len ich od seba odháňa. To ba sa malo časom zlepšiť.
Prešovský kraj
Strieborní bratia sú pokojnejší, než ostatní súrodenci. Ale rovnako prítulní a mazliví. Šteniatka odobrané v spolupráci so Slobodou zvierat a prešovskou RVPS sú už pripravené na adopciu. Ich príbeh nie je nijako tragický. Hladom netrpeli, ubližované im nebolo. Majiteľ ich mal rád, ale.... Žili s ním v jednej miestnosti spolu s mamkou (malý polovlčiak) a otcom (sivé hrubosrsté čudo). Na počudovanie miestnosť aj dvor boli čisté, pri toľkých psoch. Pán sa dobre staral, ale uznajte, nemôže mať 11 psov, keď sám žije na pokraji biedy. Na podnet susedov sa táto situácia začala riešiť. No trocha neskoro. Keď sme šteniatka odoberali, suka už mala nový vrh. 8 ďalších drobcov. Ale už naposledy. Po ich odkojení bude kastrovaná, aby sa to neopakovalo. Všetky šteniatka sú priateľské, prítulné a hravé. Učia sa chodiť na vodítku a spoznávajú svet.
Prešovský Kraj
Showing 1 to 12 of 35 (3 Pages)