Menu
Your Cart

Pomoc psíkom na východnom Slovensku

Občianske združenie Pomoc psíkom na východnom Slovensku sme založili vo februári 2015 vo Veľkých Kapušanoch. Naše občianske združenie je regionálnym centrom Slobody zvierat. Našu činnosť vykonávame dobrovoľne, vo svojom voľnom čase, popri práci a rodine, bez nároku na odmenu. V roku 2015 sme vo Veľkých Kapušanoch postavili vlastnú karanténnu stanicu pre psy s kapacitou cca 70 psíkov. Karanténna stanica je zariadenie, kde sa umiestňujú psy s neznámym zdravotným stavom – odobraté priamo z ulice. Prijímame často podvýživené, týrané, zranené a choré psy. Akútnym prípadom ihneď zabezpečujeme veterinárne ošetrenia, liečby a potrebné operácie. Psy sú počas karanténnej doby pod prísnym veterinárnym dozorom. Všetky psy sú ošetrené proti vnútorným a vonkajším parazitom. Po uplynutí karanténnej doby zabezpečujeme vakcinácie, kastrácie a každý psík je označený mikročipom. Po veterinárnych ošetreniach sú psy ponúkané na adopciu. Od nás odchádzajú na adopciu iba zdravé psy. V našej karanténnej stanici sa nechcené psy neutrácajú.

: Jána Erdélyiho 595/41, Veľké Kapušany, 079 01
: SK88 8330 0000 0024 0090 3515
0
www.pomocpsikomvychod.eu

Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania DARUJME.sk. V ďalšom kroku Vás presmerujeme na stránku, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje a zašleme Vám aj informačný mail o dare. Ďakujeme!

Darca zároveň berie na vedomie, že poskytuje finančný dar bez protihodnoty a teda na platobnú operáciu sa nevzťahujú možnosti reklamácie platby ako pri nákupe služieb a tovarov.

Platba realizovaná prostredníctvom DARUJME.sk