Toto o mne hovoria:
Quido bol hlásený 02.11.2025 medzi Kečkovcami a Vyšným Orlíkom. V lese na ceste čakal zrejme opustený a vyhodený bývalým majiteľom. Quido je submisívnejšie zvieratko, temperamentný, občas pojašený, miluje človeka, so psami ani s mačkami problém nemá. Má hygienické návyky, na vôdzke už chodí lepšie, len ešte to je streštidlo rád potiahne a vyskakuje na ĺudi 🙂 Quido miluje provokovať ostatnych psíkov a dokáže to robiť naozaj neúnavne hlavne štekotom 😂. Preto je pre neho najlepši domov, kde bude mať ďalšieho psieho parťaka.Stále je na ňom vidieť, že mal neľahkú minulosť a ešte sa bojí, ale každým dňom je to lepšie a lepšie. Je vhodný pre aktívnych a spoľahlivých ĺudi, ktorý dokážu jeho hlávku zamestnať a správne vychovať.
Tu ma nájdeš:
OZ Druhá šanca
Môj pôvod:
Moje zdravie:
Som vhodný pre: