Toto o mne hovoria:
Emil je mohutnejšej kostry, pokojnejšieho temperamentu, ľudí má rád a „svojich“ ľudí vyslovene miluje 🙂 . Nikdy k žiadnemu človeku nebol agresívny, vždy bol poslušný a ovládateľný. Psov-samcov nemusí, suky a štence mu neprekážajú. S nimi sa doslovo dokáže vyblázniť. Na vôdzke neťahá, venčí sa na prechádzkach. Aj napriek tomu, že vyzerá väčší a mohutnejší, v hlave je jemnejší- zľakne sa výrazného zvuku, aj zvýšeného hlasu človeka. Emil sa veľmi rád mazná, miluje hladkanie. 26. 04. 2023 Prevzali sme do starostlivosti psíka, ktorý bol hlásený túlajúci sa po ceste v blízkosti osady v Lenartove. Mal staršie rany po uhryznutí, pravdepodobne iným psom, krk ošúchaný, plný parazitov.
Tu ma nájdeš:
OZ Druhá šanca
Môj pôvod:
Moje zdravie:
Som vhodný pre:
Nie som vhodný pre: