Menu
Your Cart

animal_list_heading

dog sitting on grass

Doterajší život nemal asi ktovieako dobrý. Zuby má zbrúsené neprimerane veku. Podľa prvého majiteľa vraj prehnane žul hračku. Súdiac podľa reťaze spojenej okolo krku šrúbou a maticami a podľa typickej karabíny, zvykol asi byť uviazaný. Mladý mocný pes. Plný energie. Ovláda základné povely. Keďže je to kríženec belgického ovčiaka potrebuje veľa aktivity. A to nielen pohyb, ale aj mentálny stimul, prácu. Čiže kľudne hru, ďalší výcvik, šport... Hľadáme aktívnych majiteľov, ktorí rozumejú potrebám takýchto psov a vedia ich adekvátne vyťažiť. Odmenou bude samozrejme ten najvernejší parťák. A to tieto psy teda sú. Oddane milujúce svojho pána. Jeho znášanlivosť s ostatnými psami budeme testovať po skončení karantény. K adopcii koncom marca
Prešovský Kraj
Naša "krivá nôžka" HARLEY Tuláčik nájdený so zlomenou ľavou prednou. Obväz, ktorým mu ju niekto obviazal, nijako pomôcť nemohol. Ďalej pokryvkával po okolí. Absolvoval chirurgický zákrok a nôžka sa zahojila. Zrástla sa síce už len krivo, ale to ho nezastaví. Je veselý, behá, skáče... Aktívny mlaďas s prímesou husky. Veľmi priateľský a prítulný. S ostatnými psíkmi vychádza skvele. S mačkami má asi minimum skúseností, ale neútočí na nich.
Prešovský
Stelesnenie oddanosti a lásky. Najradšej by som ju nikomu nedala, taká je sladká. Priateľská, prítulná a poslušná. Na človeku priam visí pohľadom. Pohľadom, ktorý sa vryje do srdca. Lásky a nežnosti má na rozdávanie. Je skôr kľudnejšej povahy, ale vie sa aj pekne vyšantiť. Svojmu človeku bude oddanou spoločníčkou. Je učenlivá a vďačná. S ostatnými psíkmi vychádza bez problémov, užíva si psie hrátky. Hľadáme láskavý domov, kde bude právoplatným členom rodiny. Ideálne domček so záhradkou a prístupom dnu. Vzhľadom na kľudnejšiu povahu zvládne aj byt. Potrebuje však dostatok pohybu. Čipovaná, očkovaná, odčervená, ošetrená voči vonkajším parazitom, kastrovaná. Priblíženie na trase Humenné - Brno - Praha zabezpečíme.
Prešovský Kraj
Veľmi energický psík. Potrebuje veľa pohybu a aktívnych majiteľov, poprípade záhradu, kde by sa mohol dostatočne vybehať. Ľudí má rád, je veľmi priateľský. Na vôdzke dobre ovládateľný. Nemá však rád iné psy. Nie je voči nim vyslovene agresívny, no musí ukázať svoju dominanciu. A nedá pokoj, kým sa mu ten druhý nepodvolí. To môže viesť k potýčkam.S fenami je to oveľa lepšie.
Prešovský Kraj
Nádherná psia dáma. Vzhľadom na vek je síce kľudnejšia, no veľmi rada sa poriadne prebehne. K ľuďom je priateľská a prítulná. Vďačná a poslušná. Bude z nej skvelá parťáčka. S ostatnými psíkmi vychádza veľmi dobre, no hravosť veľmi neprejavila. Skôr ich ignoruje a ide si svoje. Hľadáme láskavý domov, kde bude právoplatným členom rodiny. Ideálne domček so záhradkou, poriadnym plotom a prístupom dnu. Je stále dosť aktívna, potrebuje pohyb. Voľnosť na dvore by uvítala. A k tomu prechádzky, aby sa nenudila. čipovaná, očkovaná, odčervená, ošetrená voči vonkajším parazitom kastrovaná Priblíženie na trase Humenné - Brno - Praha zabezpečíme
Prešovský Kraj
Hravosť šteniatka v tele dospelého psa. Lenny je mlaďas. Čiže energický a hravý. Zostal v ňom riadny kus šteňaťa. Miluje ľudí, maznanie, škrabkanie, akýkoľvek kontakt. Na prechádzke je poslušný a ľahko ovládateľný. S ostatnými psíkmi vychádza, rád sa hrá. Ale je to šéf a nepodriaďuje sa. Hľadáme láskavý domov, kde bude právoplatným členom rodiny. Ideálne domček so záhradou, psou spoločnosťou a prístupom dnu. Potrebuje aktívnych majiteľov a veľa pohybu. čipovaný, očkovaný, odčervený, ošetrený voči vonkajším parazitom kastrovaný Priblíženie na trase Humenné - Brno - Praha zabezpečíme
Prešovský Kraj
Postarší psík, ale stále veľmi vitálny. Skáče ako opička na gumičke. ? Ľudí má veľmi rád a dáva to patrične najavo. Veľa dobrého si v živote asi neužil, tak to teraz dobieha. Za prechádzky, pozornosť a láskavý prístup sa vám veľmi vďačne odmení. Keď k nám prišiel, nemal rád spoločnosť iných psíkov. To sa však pomerne rýchlo zmenilo. Naučil sa vychádzať nielen s fenkami ale aj psami.
Prešovský Kraj
Pochádza z nevhodných podmienok. Je to mladý psík, plný energie. Potrebuje veľa pohybu a aktívnych páničkov. Priateľský a prítulný. Má veľmi rád ľudí. S ostatnými psíkmi vychádza veľmi dobre, bez akýchkoľvek konfliktov.
Prešovský
Showing 1 to 8 of 8 (1 Pages)