Menu
Your Cart

animal_list_heading

dog sitting on grass

Poslušná pohoďáčka. Kľudnučká priateľská fenka. Má už pár rôčkov, takže žiadne bláznivé šteniatko. Je rozvážna, rozumná a učenlivá. Nebude problém ju naučiť novým veciam. Vôzdku zvládla veľmi rýchlo. Na prechádzke je pokojná a poslušná. S ostatnými psíkmi vychádza dobre. Viac menej ich ignoruje. Zatiaľ neprejavila záujem o hru s nimi. Hľadáme láskavý domov, kde bude právoplatným členom rodiny. Ideálne domček so záhradkou a prístupom dnu. Vzhľadom na kľudnú povahu by byt nemal byť problémom. Potrebuje dostatok pohybu, no nebude až tak náročná. Bude z nej verná a vďačná spoločníčka. Čipovaná, očkovaná, odčervená, ošetrená voči vonkajším parazitom a kastrovaná. Priblíženie na trase Humenné - Brno - Praha zabezpečíme.
Prešovský Kraj
Vtierka obecná. Mladučká fenka, ktorá veeeeeľmi miluje ľudí. Nedá a nedá pokoj. Najspokojnejšia je, keď sa môže pritúliť a nechať sa škrabkať. S ňou už nikdy nebudete sedieť sami. Vopchá sa pod pazuchu, vylezie do lona a.... ľúb ma. Je to aktívne zlatíčko. Veselá a hravá. Hľadáme láskavý domov, kde bude právoplatným členom rodiny. Ideálne domček so záhradkou a prístupom dnu. S ostatnými psíkmi vychádza bez problémov. Čipovaná, očkovaná, odčervená, ošetrená voči vonkajším parazitom a kastrovaná. Priblíženie na trase Humenné - Brno - Praha zabezpečíme.
Prešovský Kraj
Prešovský Kraj
Všetky 3 sestričky sú riadne šidlá. Rozkošné, energické. Milujú ľudí a ich pozornosť. Veľmi priateľské a prítulné. Šteniatka odobrané v spolupráci so Slobodou zvierat a prešovskou RVPS sú už pripravené na adopciu. Ich príbeh nie je nijako tragický. Hladom netrpeli, ubližované im nebolo. Majiteľ ich mal rád, ale.... Žili s ním v jednej miestnosti spolu s mamkou (malý polovlčiak) a otcom (sivé hrubosrsté čudo). Na počudovanie miestnosť aj dvor boli čisté, pri toľkých psoch. Pán sa dobre staral, ale uznajte, nemôže mať 11 psov, keď sám žije na pokraji biedy. Na podnet susedov sa táto situácia začala riešiť. No trocha neskoro. Keď sme šteniatka odoberali, suka už mala nový vrh. 8 ďalších drobcov. Ale už naposledy. Po ich odkojení bude kastrovaná, aby sa to neopakovalo. Všetky šteniatka sú priateľské, prítulné a hravé. Učia sa chodiť na vodítku a spoznávajú svet.
Prešovský Kraj
Slúžila ako strážny pes. Už je nepotrebná, tak sa jej zbavili. Súrne jej hľadáme nový domov.
Prešovský Kraj
Prešovský Kraj
Stelesnenie oddanosti a lásky. Najradšej by som ju nikomu nedala, taká je sladká. Priateľská, prítulná a poslušná. Na človeku priam visí pohľadom. Pohľadom, ktorý sa vryje do srdca. Lásky a nežnosti má na rozdávanie. Je skôr kľudnejšej povahy, ale vie sa aj pekne vyšantiť. Svojmu človeku bude oddanou spoločníčkou. Je učenlivá a vďačná. S ostatnými psíkmi vychádza bez problémov, užíva si psie hrátky. Hľadáme láskavý domov, kde bude právoplatným členom rodiny. Ideálne domček so záhradkou a prístupom dnu. Vzhľadom na kľudnejšiu povahu zvládne aj byt. Potrebuje však dostatok pohybu. Čipovaná, očkovaná, odčervená, ošetrená voči vonkajším parazitom, kastrovaná. Priblíženie na trase Humenné - Brno - Praha zabezpečíme.
Prešovský Kraj
Nádherná psia dáma. Vzhľadom na vek je síce kľudnejšia, no veľmi rada sa poriadne prebehne. K ľuďom je priateľská a prítulná. Vďačná a poslušná. Bude z nej skvelá parťáčka. S ostatnými psíkmi vychádza veľmi dobre, no hravosť veľmi neprejavila. Skôr ich ignoruje a ide si svoje. Hľadáme láskavý domov, kde bude právoplatným členom rodiny. Ideálne domček so záhradkou, poriadnym plotom a prístupom dnu. Je stále dosť aktívna, potrebuje pohyb. Voľnosť na dvore by uvítala. A k tomu prechádzky, aby sa nenudila. čipovaná, očkovaná, odčervená, ošetrená voči vonkajším parazitom kastrovaná Priblíženie na trase Humenné - Brno - Praha zabezpečíme
Prešovský Kraj
Showing 1 to 8 of 8 (1 Pages)